Projekty unijne

Korzystamy z funduszy europejskich

Realizujemy projekty dofinansowane
z Funduszy Europejskich

Fundusze europejskie

PROJEKT
nr POIR.03.03.03-12-0156/20

Hypoint Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.:

„Promocja marki HYPOINT na rynkach międzynarodowych”

Celem projektu jest:

  • wzrost rozpoznawalności marki przedsiębiorstwa poza granicami Polski. Promowaną marką produktową będzie marka HYPOINT, w ramach której promowany będzie najnowszy produkt firmy – komora hipoksyjno-hiperoksyjna, którą stanowi komercyjna strefa umożliwiająca przeprowadzenie treningu w warunkach o obniżonej oraz o podwyższonej zawartości tlenu.
  • promocja unikalnych usług przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych oraz promocja Marki Polskiej Gospodarki MPG
  • poprawa wizerunku polskich przedsiębiorstw jako nowoczesnych, innowacyjnych i sprzyjających trendom branżowym.

Efektem projektu będzie:

  • nawiązanie cennych kontaktów biznesowych z potencjalnymi zagranicznymi odbiorcami i kontrahentami;
  • wzrost przychodów firmy poprzez rozpoczęcie eksportu usług wnioskodawcy.

Wartość projektu:

0 PLN

Dofinansowanie projektu z UE:

0 PLN
Fundusze europejskie

PROJEKT
nr RPMP.01.02.01-12-0279/19

Hypoint Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.:

,,Opracowanie i wdrożenie innowacyjnej technologii modyfikacji warunków atmosfery i dedykowanego planu treningu hipoksyczno-hiperoksycznego”.

Celem projektu jest:

  • Cel strategiczny projektu stanowi opracowanie do 2021 roku nowej technologii – opracowania komory hipoksyjnohiperoksyjnej, w której będą mogły zostać przeprowadzone treningi zmienno tlenowe, zarówno przez wyczynowych sportowców jak i osoby rekreacyjnie uprawiające sport.

Efektem projektu będzie:

  • Rezultatem przedmiotowego projektu będzie opracowanie innowacyjnej technologii tworzenia jednocześnie warunków hipoksji i hiperoksji w jednym pomieszczeniu (komora hipoksyjno-hiperoksyjna).
  • Opracowana w ramach projektu technologia zostanie wykorzystana do świadczenia usług przez firmę Hypoint, polegających na oferowaniu klientom centrum treningowego 72D możliwości trenowania w komorze hipoksyjnohiperoksyjnej zgodnie ze specjalnie opracowanym planem treningowym.
  • Oprócz wdrożenia do własnej działalności gospodarczej, firma zamierza także oferować sprzedaż technologii wraz z planem treningowym innym obiektom sportowym np. klubom fitness, siłowniom itp.

Wartość projektu:

0 PLN

Dofinansowanie projektu z UE:

0 PLN

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco z nowościami i promocjami w Hypoint. Zapisz się do newslettera i otrzymuj na podanego maila najświeższe informacje.

Kontakt

Jeśli masz więcej pytań, napisz do nas na adres kontakt@hypoint.pl. Nasz zespół odezwie się do Ciebie ze spersonalizowaną ofertą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Start typing and press Enter to search

?